Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Stążki - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

59 901 zł900 m² 66,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działki budowlane nad jeziorem przy pałacu! - W trakcie uzbrojenia! - ujęte w cenę zakupu. Atrakcyjna lokalizacja! Działka budowlana objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Stążki

Stążki,kujawsko-pomorskie

497 000 zł90 m² 5 522,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler nieruchomości poleca ofertę dostępną tylko W naszym biurze Oferujemy na sprzedaż komfortowy, parterowy dom jednorodzinny o nowoczesnym standardzie, usytuowany na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stążki

Stążki,kujawsko-pomorskie

498 000 zł91 m² 5 472,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stążki

Stążki,pomorskie

59 901 zł900 m² 66,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana nad jeziorem przy pałacu! W trakcie uzbrojenia. Sprzedam! Atrakcyjna lokalizacja! Działka budowlana objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wincentego

Świecie(Stążki + 20 km)

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:398 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż udział wynoszący 1/2 w Kamienicy, położona w Świeciu ul. Św. Wincentego. W skład sprzedawanej nieruchomości gruntowej zabudowanej wchodzą: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiklinowa

Chełmno(Stążki + 19 km)

314 000 zł56 m² 5 595,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle wiklinowe W chełmnie Oferta tylko u Nas! Sprzedaż mieszkań Osiedle Wiklinowe w miejscowości Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Ofertą sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wierzchy

Wierzchy(Stążki + 25 km)

69 000 zł801 m² 86,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Działka jest płaska, w kształcie rombu. Dojazd drogą asfaltową. Media - prąd, woda i kanalizacja - w drodze. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Przyjazna

Strzelce Górne(Stążki + 20 km)

192 200 zł961 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działki budowlane z ważnymi warunkami zabudowy w Strzelcach Górnych. Dostęp bezpośrednio z drogi gminnej. Kształty prostokątów, metraże od 961 m2 do 1600 m2. Przyłącza.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij